Check it Na Výstavišti: YASHA & Zapomělsem

Zapomělsem

Přijďte k nám na Výstaviště na první z koncertů jarních a letních live vystoupení. Ve čtvrtek 12. května u nás zahrají dva talentovaní muzikanti a to Yasha a Zapomělsem. Poslechnete si indiepopovou hudbu a folkovou hudbu v podání dvou čerstvých objevů domácí hudební scény, které spojuje to, že křehkou hudbu můžou dělat i mladí muži.

Nejlépe se k nám dostanete od tramvaje parkem Stromovka a vstupem u Bruselské brány, nebo u Bistra No.2. Vezměte s sebou svoje děti i čtyčnohé mazlíčky, děti necháte vyřádit na přilehlém dětském hřišti a s pejsky se můžete projít po areálu. Prosecco nebo pivo seženete v jednom z našich bister - bistro Artyčok máte po cestě a Bistro No.2 naproti Maroldova plácku.

Přichystali jsme i lavičky k sezení, nebo si s sebou vezměte deku a posaďte se u nás na trávníky. Klidně spojte koncert i s piknikem.

A rovnou si dejte do kalendáře i další z koncertů a to Báru Zmekovou 17. května na tom samém místě!

Yasha: Jáchym Kovář na sebe loni upozornil v rámci skupiny JayRõ. Až pod jménem Yasha ho ale doplnila mezinárodní kapela, otevřeně se rozepsal o svém dětství i současném životě v Berlíně a začal skládat působivé indiepopové hymny. Jeho debutová deska, na které se podílel producent Nèro Scartch, patří ke skrytým tuzemským klenotům. Vojtěch Tkáč (R1) pro headliner. Zařazen mezi největší obejvy tuzemské scény pro letošní rok.

Zapomělsem: Za projektem Zapomělsem stojí Aleš Macenauer. Do širšího povědomí tuzemské alternativní scény se dostal debutovou deskou Gejzír z roku 2019. Pořad Reflektor zařadil Gejzír mezi 20 nejlepších českých a slovenských alb roku.

LINE-UP

  • Zapomělsem: 17:45–18:30 hod.
  • Yasha 18:45–19:30 hod.
  • Konec 19:30 hod.

Těšíme se na vás!

Kde:

Plácek u Marolda

Kdy:

12. květen

V kolik:

od 17:45 hod.

Cena:

Zdarma

Akci najdete také na kudyznudy.cz.