Proč sportovat na Výstavišti
Na Výstavišti

Header.png

4 důvody, proč to u nás budete milovat

Těch důvodů by se jistě našlo mnohem víc a věříme, že každý z vás si najde ten vlastní. Stačí jen přijít. Vstup je zdarma a není omezen časem. Areál uzavíráme jen při konání velkých akcí.

1. Všude je to blízko

Díky skvělé poloze se k nám dostanete snadno MHD a pohodlně zaparkujete i autem.

2. Krásné venkovní prostředí

Na čerstvém vzduchu si užijete workout a fitness hřiště, můžete se projet na kolečkových bruslích nebo na kole. Všude okolo najdete zelené plochy se stromy, kde si můžete zacvičit jógu, vyjít si na procházku s pejskem nebo kočárkem. A když počasí zrovna nebude přát, můžete stále využít kryté sportoviště jako je bazén či bruslení v Malé sportovní hale.

3. Praktická zázemí

V areálu se osvěžíte pod venkovními sprchami nebo u pítek s vodou. Na sezónu 2023 připravujeme i půjčovnu sportovních potřeb, šatny a vnitřní sprchy.

4. Ideální místo pro celou rodinu i partu

Naším areálem neprojíždí auta, takže můžete s klidem učit děti třeba na kole. Ze střechy zázemí je navíc můžete sledovat, až budou řádit v cykloparku. Když vyrazíte jen tak s kamarády, učitě oceníte možnost si po sportu něco dobrého ugrilovat nebo se osvěžit jedním perfektně chlazeným.Chcete si protáhnout tělo?
Mrkněte na další sportoviště.