Skateplaza
Na Výstavišti

Skateplaza_header

Jeden z nejlepších skateparků v ČR

Jste nováčkem ve světě skateboardingu, rádi byste se naučili své první ollie, ale nevíte, kam na skate zajít? Nebo jste pokročilý jezdec, kterému chybí nové místo pro trénování svých triků? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu! Obujte si Vansky a dorazte na Výstaviště na novou skateplazu, kterou jsme pro vás vytvořili společně se skejťáky z České Asociace Skateboardingu.

Na místě najdete hlazenou monolitickou betonovou plochu o rozloze 1400 m2, která je určená primárně pro skate a další kolečkové sporty, a zároveň slouží jako hřiště pro streetball a inline hokej. Prvky na ploše jsou tvořeny za pomoci betonu a ocelového plechu. Mimo plochu je ve stínu stromů umístěna i ocelová minirampa.

Kde:

Skateplaza Na Výstavišti

Kdy:

Otevřeno denně od rána do večera

Cena:

Vstup zdarma

Skateplaza_banner_1

Skate Games 2024

Předveď své skills na akci Skate Games na Výstavišti 9. června. Čekají tě Game of S.K.A.T.E & Best Tricks. Zúčastnit se můžeš i soutěže o nejlepší trick na zemi: Best FLAT Trick. Celý závod se pojede dle tradičních The Berrics pravidel. Součástí jsou i doprovodné BestTrick contesty a Open Jamy – vše pod taktovkou CzechSkateboarding. Více o akci zde.Chcete si protáhnout tělo?
Mrkněte na další sportoviště