Rodinný den Prahy 7
Na Výstavišti

RDP6 1408

Už po osmé pořádá Praha 7 společně s Výstavištěm pohodovou odpolední akci Rodinný den Prahy 7. Vezměte děti, babičky i dědečky a přijďte si užít zábavu, kulturu i dobré jídlo a pití. Pro děti jsou připravené soutěže s odměnami a spoustu volnočasových aktivit.

Na akci se představí (především) lokální živnostníci, zájmové spolky a firmy, jejichž služby dost možná využíváte a jejichž produkty nakupujete. Určitě si tu ale najdete i nové zajímavé podnikatele s nabídkou, která vám padne do noty.

Aktuálně připravujeme program Rodinného dne. Startujeme jako vždy ve 13:00 hodin.Na akci se bude pořizovat foto a videomateriál pro propagační účely dalšího ročníku.

kudy z nudy_small

Kde:

Spodní část areálu Výstaviště

Kdy:

9. června 2024
13:00 - 19:00 hod

Vstupné:

Zdarma

Partneři a účastníci

Rodinny den2 1408x340

Chci na akci prezentovat své produkty, služby či aktivityJste živnostník, podnikatel, organizace fungující na Praze 7 a chcete na Rodinném dni představit návštěvníkům svou nabídku? Ukažte se! Oslovte své zákazníky a získejte nové fanoušky na oblíbené akci, kterou Praha 7 (nejen) pro své obyvatele pořádá na Výstavišti už po sedmé.

Napište nám na program@navystavisti.cz a staňte se součástí Rodinného dne.

Chci se stát partnerem akce a podpořit jiPomozte nám zorganizovat každoroční oblíbenou akci s návštěvností až 7000 lidí. Díky vaší finanční podpoře připravíme bohatý program, který si užijí celé rodiny nejen z Prahy 7. A vy budete jeho součástí.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu renata.liskova@navystavisti.cz.