Police Symphony Orchestra
Na Výstavišti

Police Symphony Orchestra

Užijte si jedinečné spojení Police Symphony Orchestra a prostředí Křižíkovy fontány na Výstavišti a nabijte se jejich úžasnou energií. Přijďte na koncert symfonického orchestru, který čítá více než 60 talentovaných hudebníků a poprvé vystoupí i se svým smíšeným sborem 50 zpěváků z celých východních Čech. Těšit se můžete i na kmenové sólisty Karolínu Soukupovou, Vendulu Příhodovou a Jana Sklenáře.

Speciálními hosty, které orchestr doprovodí jsou:

Bára Poláková,

Jan Maxián,

Noisy Pots.

Dalšími hosty, kteří se po boku orchestru představí bude hudební seskupení Brass Avenue - dechový showband, který svými covery roztančí opravdu každého. A těšit se můžete i na Noisy Pots, kteří svůj styl sami nazývají jako DIY kitchen electro. Originální zvuk tvoří za použití hrnců, kýblů a dalších "bicích nástrojů" z kuchyně či garáže v kombinaci s elektronikou, synthy a vokály.

Celý koncert budou doprovázet vodní trysky a speciální osvětlení fontány. Vychutnáte si jak světelné efekty, tak unikátní zvuk hudebních nástrojů ve venkovním amfiteátru. V jeden večer dojde ke spojení symfonického aranžmá ze světa filmové, populární, rockové i swingové hudby. V podání orchestru si poslechnete Up Town Funk od Bruno Marse, Creep od Radiohead, nebo Blame it on the Boogie od Michaela Jacksona.

Garantujeme vám, že tenhle koncert vás nenechá jen tak v klidu sedět!

Police Symphony Orchestra umí roztancovat lidi nejenom v koncertní hale, ale všude po světě. Mrkněte na jejich video z letní benefiční Busking Tour.

LINE-UP

 • 19:30 – open door
 • 20:30 – začátek koncertu
 • 22:00 – konec

VSTUPENKY PŘES GOOUT.CZ

 • stání 800 Kč – stání v sektoru před podiem (s touto vstupenkou nemáte přístup do jiných sektorů).
 • stání student, ZTP 600 Kč – platná studentská ISIC karta, držitel ZTP karty
 • sezení sektor D 1200 Kč – nečíslované sezení na zastřešené tribuně (s touto vstupenkou můžete i do sektoru na stání).
 • sezení sektor C s vlastním barem 1400 Kč – nečíslované sezení na zastřešené tribuně s přístupem k vlastnímu baru (s touto vstupenkou můžete i do sektoru na stání).

Děti do 6 let mají vstup zdarma.
Děti nad 6 let platí plnou cenu.

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ V DEN AKCE

 • stání 900 Kč – stání v sektoru před podiem (s touto vstupenkou nemáte přístup do jiných sektorů).
 • stání student, ZTP 600 Kč – platná studentská ISIC karta, držitel ZTP karty (doprovod ZTP zdarma - 1 os.)
 • sezení sektor D 1300 Kč – nečíslované sezení na zastřešené tribuně (s touto vstupenkou můžete i do sektoru na stání).
 • sezení s vlastním barem 1500 Kč – nečíslované sezení na zastřešené tribuně s přístupem k vlastnímu baru (s touto vstupenkou můžete i do sektoru na stání).

Děti do 6 let mají vstup zdarma.
Děti nad 6 let platí plnou cenu.

Vstupenky lze koupit na místě hotově i kartou od 19:00 hod.

Police Symphony Orchestra (PSO) je symfonický orchestr z Police nad Metují plný nadšených mladých hudebníků, kteří si krátce řečeno dělají, co chtějí. Svým repertoárem, o kterém přes sto členů orchestru pravidelně hlasuje, těší plné sály a haly po celé republice jako je např. Lucerna nebo O2 arena, ale zdaleka se neomezují jen na vnitřní prostory. Pověstnými se ve východočeském regionu staly jejich venkovní benefice, které si do různých prostředí přišly poslechnout tisíce lidí. Fanoušci spolu s hudebníky často pomáhají vybraným dobročinným projektům, kterým poslali už přes dva miliony korun.

Za dvanáct let své existence spolupracovalo PSO s umělci, jako jsou Tomáš Klus, Marta Kubišová, Ivo Kahánek, Ondřej Ruml, Dasha ad., a uměleckými soubory z Divadla Járy Cimrmana, Baletu Národního divadla nebo Kühnova smíšeného sboru. Od roku 2019 doprovází hudebníky televizní kamery – v koprodukci s Českou televizí se o tomto fenoménu mezi mladými orchestry točí celovečerní dokument. Do kin půjde v r. 2023.

Akce se koná za každého počasí.

kudy z nudy_small

festivaly

Kde:

Křižíkova fontána

Kdy:

17. červenec

V kolik:

19:30–22:00 hod.

Cena:

800 Kč – stání

600 Kč – stání (student, ZTP)

1200 Kč – sezení - sektor D

1400 Kč – sezení se soukromým barem - sektor C