Inline tábor
Na Výstavišti

Vystaviste_Tabory_banner_1408x464px_V01_6

Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 12 let, které jsou pak zpravidla rozděleni dle věku do jednotlivých skupin v dané lokalitě. Součástí táborů je i sportovní testování, ze kterého vyhodnotíme nejvhodnější skupinu sportů, pro kterou má konkrétní dítě předpoklady. Následně tento výsledek konzultujeme s trenéry, kteří vedou jednotlivé sportovní specializace přímo na hřištích.

Hlavním úkolem trenérů je u dětí najít jejich silné stránky a motivovat je k pohybu nebo přímo sportu, který je bude bavit. V průběhu sportování je důležitý odpočinek mezi jednotlivými disciplínami a proto jsme pro děti připravili i aktivity, při kterých se přenesou do historie sportu i k současným hrdinům.

Děti se v rámci sportovních táborů seznámí i s historií olympismu, olympijskými symboly a dalšími významnými sportovními akcemi. Dále na ně čekají různé sportovní kvízy, poznávačky, doplňovačky, sportovní riskuj a další. V samém závěru děti absolvují medailový ceremoniál, při kterém proběhne slavnostní vyhlášení, děti dostanou medaili a sportovní vysvědčení.


  • Pro děti 5–12 let
  • Čas konání: 7:00–17:00
  • Příchod na Střídačku: 7:00– 8:00


RegistraceKde:

Střídačka
Malá sportovní hala

Kdy:

10. července - 14. července 2023
7. srpna - 11. srpna 2023

Cena:

4 290 Kč

Kontakt: