Bond in Motion Prague
Na Výstavišti

Bond in Motion

3 000 M2 PLOCHY 85 UNIKÁTNÍCH VOZIDEL JEDEN AGENT 007

Navštivte unikátní výstavu o Jamesi Bondovi na Výstavišti. Výstava se poprvé konala v Londýně, poté zamířila do Petersen Automotive Museum v Los Angeles, pak zpět do Velké Británie v National Motor Museum jako “Bond In Motion – No Time To Die” a následně do Bruselu. Odtud přijela až do srdce Evropy - Prahy.

„Bond in Motion“ vám umožní vstoupit do zákulisí natáčení. Čeká vás více než pětatřicet vozidel, která se objevila po boku nejslavnějšího špiona světa z šedesátileté filmové historie o Jamesi Bondovi. Mezi vozidla patří Goldfinger Aston Martin DB5, No Time To Die Superleggera DBS, Q Boat z The World Is Not Enough a Little Nellie z You Only Live Twice. Všechna vozidla, která uvidíte, byla použita ve filmech, a navíc budete mít příležitost odhalit i tajemství jejich výroby. Auta, vrtulníky, motorky, letadla a ponorky budou obklopeny rekvizitami, modely, fotografiemi kulis a vychytávkami agenta Q. Za 60 let své existence kreativita týmů stojících za dobrodružstvím Jamese Bonda nikdy nezklamala.

Standardní vstupenky jsou k dostání od 95 Kč v předprodejní síti GoOut. Jednotlivá čísla vstupenek budou zařazena do slosování o možnost vyhrát zájezd s Aston Martinem na Velkou cenu Rakouska F1 v příštím roce, přičemž jeden šťastlivec získá motocykl značky Triumph z limitované edice Bond.

Po celou dobu trvání výstavy „Bond in Motion“ se budou kolem ságy 007 pořádat setkání a akce. Na místě bude také originální bar 007 a prodejny Jamese Bonda.

Díky EON Production, Ian Fleming Foundation a Metro Goldwyn Mayer (MGM) nabízí „Bond in Motion“ jedinečné ponoření do světa. Jamese Bonda.

Kde:

Křižíkův pavilon B a C

Kdy:

Od 9. prosince do 1. dubna

V kolik:

Pondělí – Úterý: zavřeno
Středa – Čtvrtek: 11:00–19:00 hod.
Pátek: 11:00–20:00 hod.
Sobota: 10:00–20:00 hod.
Neděle: 10:00–19:00 hod.


Poslední vstup 1 hodinu před koncem otevírací doby.

Cena:

Od 95 Kč do 995 Kč
Ceník

Praktické informace:
Více informací: