Autorský workshop, Petr Písařík
Na Výstavišti

Vystaviste_autorske_workshopy_Petr_Pisarik_banner_1408x464px_V01

Původně prosincový autorský workshop Petra Písaříka, který bohužel ze zdravotních důvodů neproběhl úplně podle plánu, posouváme na neděli 16. ledna 2022. Hlavní roli bude hrát malba na plátno, skleněné korálky a spoustu dalšího blýskavého zdobení.

Workshop proběhne na Střídačce v Malé sportovní hale, kam se na přechodnou dobu schová Ateliér Rychta před hlukem stavebních prací kolem Průmyslového paláce.


Co vás čeká

Popustíte uzdu fantazii. Strávíte 3 hodiny v záplavě barev, tvarů a materiálů a nakonec si odnesete zážitek spojený s tvorbou vlastního obrazu. Akrylové barvy doplníte skleněnými korálky. Součástí workshopu bude i výběr a tvorba vhodného motivu a jeho následné přenesení na plátno pomocí moderní techniky.

Co si přinést s sebou? Určitě dobrou náladu, jinak nepotřebujete vůbec nic.


O autorovi

Petr Písařík se narodil v roce 1968 a studoval na pražské Akademii výtvarných umění v letech 1987 až 1994 v ateliérech Milana Knížáka, Aleše Veselého a zejména Stanislava Kolíbala, který měl pro Písaříka zásadní význam. Na české scéně na sebe výrazně upozornil od počátku 90. let, objevil se také na řadě výstav v zahraničí.

Ve své tvorbě pracuje s barvami jako skutečný mág a spojuje neobvyklé kombinace do harmonických abstrakcí.

Kde:

Rychta na Střídačce, Malá sportovní hala

Kdy:

16. ledna 2022
14:30 - 17:30 hod.

Cena:

499 Kč / osoba
1200 Kč rodinné vstupné (1 dospělý, 2 děti)