Opening teras: 7krát3
Na Výstavišti

střechy vizualizace

Přijďte s námi otevřít nově zrekonstruované zelené terasy Křižíkových pavilonů a poslechnout si koncert 7krát3 feat. Igor Ochepovsky & DJ Chocolatic. Něco dobrého k jídlu nebo pití si můžete dát v novém bistru Terasa 67.

Akce začíná v 17 hodin. Koncert bude probíhat od 18:00 do 19:00. Kapacita je omezená, tak přijďte včas zabrat si svoje místečko.

7krát3

Zpěvák, producent a rapper. První hit "Promiň" vydal pod vlivným hiphopovým vydavatelstvím Bigg Boss. Následovala další, velmi pestrá spolupráce se zásadními jmény rapové scény, jako jsou Vladimír 518, Rytmus, DJ Wich, Orion a další. Pod zmíněným labelem vydal debutové album s jednoduchým názvem „I“. Jeho tvorba hned od začátku poutala pozornost nejen publika, ale i hudební kritiky. Rádio Wave mu udělilo cenu za nejlepší popový song roku 2019. V roce 2021 pak získal cenu Anděl v hlavní kategorii Sólový interpret. Jeho vlastní tvorba má výrazný image s jedinečným vizuálním pojetím. Píseň "Tygrovanej sprej" patří v současnosti mezi nejoblíbenější písně. Živé vystoupení v televizním přenosu z Národního divadla ho během covidového komatu uvedlo široké veřejnosti. Během podzimu 2022 avizoval 7krát3 vydání svého druhého alba „II“, k němuž přizval mnoho předních producentů a hudebníků.

Igor Ochepovsky je vyhledávaný skladatel, kytarista a producent, spolupracující s významnými umělci české alternativní a popové scény, jako jsou Ewa Farna, David Koller, 7krát3, ILÆY nebo Klára Vytisková. V současnosti vede Ochepovsky doprovodnou kapelu Lenky Dusilové. Ochepovsky je autorem hudby pro divadlo (Losers Cirque Company, La Putyka), filmy (En tierra de machos, el joto es rey, El silencio de la sirena, A Day of Mourning) i počítačové hry (Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread).

Je to první letní koncert 7krát3 v Praze! Tak neváhejte a přijďte přivítat léto i nový prostor na Výstavišti.

Nalaďte se a poslechněte si 7krát3 - Tygrovanej sprej (feat. Jiří Korn)

Vstup je zdarma!

Těšíme se na vás!

Praktické informace:

Po dobu rekonstrukce Průmyslového paláce je na terasy omezený bezbariérový přístup.

kudy z nudy_small

Kdy:

5. června 2024

Kde:

Terasy Křížkových pavilonů

V kolik:

17:00

18:00 - 19:00 koncert 7krát3

Cena:

Zdarma