Vedoucí scénické technologie / jevištní technik, Nová Spirála
Na Výstavišti

kariera2_1408

Náplň práce:

  • Plná odpovědnost za svěřený segment technického vybavení.
  • Výborná znalost jednotlivých částí a prvků dané techniky.
  • Vnímání svěřené techniky v širším kontextu dalšího technického vybavení.
  • Úzká spolupráce s šéfem techniky, s ostatními vedoucími konkrétních technologií a produkčním, který je jeho projektový nadřízený.
  • Vedení seznamu externích spolupracovníků, komunikace s nimi.
  • Zodpovědnost za externí spolupracovníky a jejich vystupování před klienty (pořadateli).
  • Dodávání podkladů k uzavření smluv/objednávek s externími spolupracovníky.
  • Odpovědnost za funkčnost svěřené techniky.
  • Uzavírání předávacích protokolů v případě využívání techniky pověřeným pracovníkem klienta a kontrola jejího stavu při zpětném převzetí.
Kde:

Nová Spirála

Nástup:

Duben 2024

Kontakt:

CV, včetně stručného motivačního dopisu, zasílejte na kariera@navystavisti.cz.

Kariéra

Informace o pozici

Požadujeme:

  • Dokonalou znalost technického vybavení prostor obdobného typu.
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici.
  • Zkušenost s vedením projektového týmu.
  • Dobrou organizaci práce, aktivní přístup a samostatnost.
  • Odolnost vůči stresu a časovému diskomfortu.
  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost.
  • kurz výškové práce s lanovým přístrojem,
  • vyhláška 50 (50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice) výhodou,
  • Základní ovládání PC a základních programů např. MS Office (uživatelsky Excel, Word).

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick day.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby).
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito.
  • Služební notebook a telefon.
  • Možnost zdarma využívat sportoviště na Výstavišti, případně akce konající se v areálech Výstaviště a Pražské tržnice.
  • Příjemný pracovní kolektiv.