Specialista – manažer staveb
Na Výstavišti

Manažer staveb

Náplň práce:

  • realizace a řízení výstavby vybraných nových projektů a zajištění rekonstrukce vybraných stálých staveb, včetně zajištění administrativy související s přípravou projektu, řešení technické náplně při přípravě projektu pro realizaci výběrového řízení na zhotovitele stavby,
  • koordinace realizovaných projektů s dalšími úseky společnosti zejména s ohledem na pořádání obchodních akcí v areálu,
  • kontrola a dohled nad stavebními záměry s ohledem na časové termíny i kvalitu,
  • kontrola dodržování podmínek rozhodnutí a smluv vztahujících se k projektu po celou dobu realizace projektu,
  • zajištění komplexní spolupráce a komunikace týkající se administrace projektu s dalšími účastníky projektu, seznamuje se zejména s dosud zpracovanou projektovou dokumentací, s obsahem a podmínkami stavebního povolení a s obsahem uzavřených smluv,
  • kontrola postupu prací podle časového plánu projektu a návrhy opatření k jeho dodržení včetně přípravy podkladů k uplatnění sankcí vůči zhotovitelům a dodavatelům při neplnění smluvních podmínek zhotoviteli a dodavateli,
  • příprava podkladů pro zajištění financování projektu, průběžné informování o finančních potřebách projektu a průběžné vyhodnocování stavu,
  • shromažďování, evidence, kontrola a archivace dokladů a dokumentace projektu (certifikáty, atesty, protokoly, apod.) se zvláštním zřetelem na podklad k přejímacímu řízení a kolaudaci stavby v souladu s požadavky smluvních dokumentů, právních a technických předpisů,
  • spolupráce s ostatními členy týmu v průběhu kolaudačního řízení.

Kde:

Nástup:

Ihned

Kontakt:

Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera@navystavisti.cz

Kariéra

Informace o pozici

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou,
  • řízení a obsluha motorových vozidel sk. B
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za splnění svěřených úkolů

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)
  • pracovní smlouva na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito
  • služební notebook a telefon
  • školení v oblasti pracovní náplně
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu, případně akce konající se v areálu
  • příjemný kolektiv
  • dog friendly prostředí