Provozní manažer/ka
Na Výstavišti

kariera_helmy_uzka

Společnost Výstaviště Praha a.s. hledá pro oba své spravované areály Výstaviště a Holešovická tržnice zkušeného provozního manažera, který zajistí bezproblémový chod obou rychle se rozvíjejících areálů.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správu budov a areálu, jejich údržbu, bezpečnost, úklid, parkování a dopravu v areálech Výstaviště a Holešovické tržnice,
  • vedení, motivace a hodnocení týmu cca 25 lidí,
  • vedení jednání s dodavateli služeb a dalšími subjekty pro zajištění provozu areálů,
  • smluvní zajištění poskytování služeb ve spolupráci s úsekem veřejných zakázek,
  • příprava rozpočtu provozu areálu a jeho dodržování,
  • nastavení, řízení a koordinace provozních procesů,
  • kontrola dodržování zákonných norem a vnitropodnikových předpisů,
  • spolupráce na vytváření strategie rozvoje obou areálů.
Kde:

Na Výstavišti a v Holešovické Tržnici

Nástup:

Ihned

Kontakt:

CV zasílejte na kariera@navystavisti.cz

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení + prémie za výborné plnění úkolů,
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day,
  • příspěvek na obědy,
  • příspěvek na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby),
  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito,
  • služební notebook a telefon,
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu, vstup na akce konané v areálech Výstaviště a Holešovické tržnice,
  • dog friendly prostředí.

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání s maturitou,
  • zkušenosti minimálně 3 roky na obdobné pozici,
  • zkušenosti s vedením zaměstnanců,
  • velmi dobrá znalost MS Office,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • pečlivost, zodpovědnost, svědomitost.