Energetik/energetička
Na Výstavišti

prace 1408

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zásobování objektů potřebnými dodávkami energií – elektřina, plyn, voda a teplo,
  • zodpovědnost za hospodárné využívání energií v objektech, kontrola kvality energií,
  • sledování jednotlivých energetických zařízení, plánování, řízení nebo zajišťování jejich údržby,
  • koordinace odborných prohlídek, zkoušek a oprav energetických zařízení,
  • sestavování plánu spotřeby energií,
  • pravidelné sledování nákladů na jednotlivé energie a vytváření případných opatření, která by vedla ke snížení spotřeby energií,
  • sledování spotřeby energií a vyhotovování podkladů pro vyúčtování,
  • příprava podkladů pro výběrová řízení na dodavatele energií,
  • zodpovědnost za svěřené úkoly,
  • spolupráce s kolegy elektrikáři,
  • práce v informačním systému Helios.
Kde:

Nástup:

Ihned

Kontakt:

Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera@navystavisti.cz

Kariéra

Informace o pozici

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day,
  • příspěvek na obědy,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby),
  • pracovní smlouva na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito,
  • služební notebook a telefon,
  • školení v oblasti pracovní náplně,
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu Výstaviště, vstup na akce konané v areálu Výstaviště i Holešovické tržnice,
  • příjemný kolektiv.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru + praxe v oboru,
  • zkoušku z Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50),
  • znalost energetické legislativy (Energetický zákon, zákony a vyhlášky týkající se vyúčtování tepla, vody apod.),
  • znalost skladby ceníků el. energie, tepla, vody apod.,
  • výborná znalost MS Office, znalost výkresů elektro i stavebních,
  • znalost provozování VO elektrické energie,
  • alespoň částečné znalosti o provozování LDS a s tím spojených povinností výkaznictví,
  • zkušenost s prací a odečty v rozsáhlejším areálu,
  • schopnost koordinace a řízení práce firem na zakázkách v areálu (elektrorozvody, rozvody vody a tepla),
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů,
  • zkušenost s informačním systémem Helios vítána, nikoliv podmínka.