Energetik
Na Výstavišti

prace 1408

Náplň práce:

  • odpovědnost za zásobování různých objektů potřebnými dodávkami energie – elektřinou, plynem, vodou a teplem,
  • dohled na hospodárné využívání energie v objektech, kontrola kvality energií,
  • kontrola jednotlivých energetických zařízení, plánování, řízení a zajištění jejich údržby,
  • zajištění a koordinace odborných prohlídek, zkoušek a oprav energetických zařízení,
  • sestavení plánů spotřeby energií,
  • pravidelné sledování nákladů na jednotlivé energie a tvorba případných opatření, která by vedla ke snížení spotřeby energie,
  • sledování spotřeby energie a kompletace podkladů pro vyúčtování,
  • příprava podkladů pro výběrová řízení na dodavatele energií,
  • dohled nad hospodárností svěřených úkolů,
  • spolupráce s kolegy elektrikáři.
Kde:

Nástup:

Ihned

Kontakt:

Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera@navystavisti.cz

Kariéra

Informace o pozici

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)
  • pracovní smlouva na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito
  • služební notebook a telefon
  • školení v oblasti pracovní náplně
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu, případně akce konající se v areálu
  • příjemný kolektiv

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské
  • řízení a obsluha motorových vozidel sk. B
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za splnění svěřených úkolů