Multisportovní tábor
Na Výstavišti

vsesportovni tabor 1408x464

Děti se během pěti dnů seznámí s více jak 12 tradičními i méně známými sporty, které si aktivně vyzkouší. Jednotlivými sportovními disciplínami je provedou profesionální instruktoři a trenéři věnující se sportovní specializaci.

Během sportovních příměstských táborů na děti čeká: atletika, badminton, florbal, fotbal, gymnastika, inline bruslení, lakros, lezení, lukostřelba, orientační běh, parkour, softbal, tenis, touchrugby a další sporty.

Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 12 let, které jsou pak zpravidla rozděleni dle věku do jednotlivých skupin v dané lokalitě.

Součástí táborů je i sportovní testování, ze kterého vyhodnotíme nejvhodnější skupinu sportů, pro kterou má konkrétní dítě předpoklady. Následně tento výsledek konzultujeme s trenéry, kteří vedou jednotlivé sportovní specializace přímo na hřištích. Hlavním úkolem trenérů je u dětí najít jejich silné stránky a motivovat je k pohybu nebo přímo sportu, který je bude bavit.

V průběhu sportování je důležitý odpočinek mezi jednotlivými disciplínami a proto jsme pro děti připravili i aktivity, při kterých se přenesou do historie sportu i k současným hrdinům. Děti se v rámci sportovních táborů seznámí i s historií olympismu, olympijskými symboly a dalšími významnými sportovními akcemi.

Dále na ně čekají různé sportovní kvízy, poznávačky, doplňovačky, sportovní riskuj a další. V samém závěru děti absolvují medailový ceremoniál, při kterém proběhne slavnostní vyhlášení, děti dostanou medaili a sportovní vysvědčení.

  • Pro děti 5 - 12 let
  • Čas konání: 7:00 - 17:00
  • Příchod do Malé sportovní haly: 7:00 - 8:30

Kde:

Malá sportovní hala

Kdy:
  • 22. července - 26. července 2024
  • 29. července - 2. srpna 2024
  • 5. srpna - 9. srpna 2024
Cena:

4 390 Kč

Kontakt: