Valentýnský běh
Na Výstavišti

Valentýnský běh

Přiveď svou drahou polovičku, kámošku nebo tátu a pojďte s námi oslavi svátek zamilovaných, a zároveň symbolicky odstartovat letošní sezonu.

Tvé první kroky povedou do Running Mallu. Tam se můžeš nastartovat ranní kávou. Zároveň si zde vyzvedneš startovní číslo a můžeš využít úschovnu nebo se vyfotit u fotostěny. Pak za námi přijď do prostoru startu a cíle před Průmyslovým palácem u Stromovky. Zde proběhne rozcvička a v 11:30 vystartujeme! V roli vodičů se představí manželé z Running2, Michal a Soňa.

Sobota 11. 2. 2023 v 11:30 hodin - start a cíl před Průmyslovým palácem u Stromovky (mapa startu a cíle).

Letošní rok půjde část startovného na Nadační fond Pink Bubble. Ten pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy. Jejich pomoc je jak materiální, tak ve formě zážitků a splněných přání. Více o činnosti Pink Bubble se můžeš dozvědět na jejich stránkách.

Co s sebou

K vyzvednutí startovního čísla si připrav Runners ID. To nalezneš v aplikaci RunCzech a rovněž v profilu Runners ID na našem webu. Startovní číslo ti bude přiřazeno přibližně dva týdny před závodem. 

Vyzvednout startovní číslo můžeš osobně, případně pověřit jiného běžce.

Pokud ti něco není jasné, zkus se podívat do FAQ.

Více zde: https://www.runczech.com/cs/akce/valentynsky-beh-2023

Kde:

Před Průmyslovým palácem

Kdy:

11. únor

V kolik:

11:30 hod.

Cena:

100 Kč (z toho půjde 20% na Nadační fond Pink Bubble)