Tvořivá dílna pro seniory
Na Výstavišti

Tvoreni seniori 1408

Nezisková organizace Mezi námi pořádá u nás na Střídačce tvořivý workshop nejen pro seniory, ale i pro ostatní věkové skupiny. Velmi vítaní jsou rodiče a prarodiče s dětmi.

Náplní dílniček bývá jednoduchá kreativní aktivita, při které se mohou dospělí buď sami realizovat, nebo být po ruce dětem a pomáhat tvořit jim. Tematicky se zaměřujeme na české tradice, zvyky a obyčeje, nebo třeba na významné svátky. Dubnová dílna bude patřit jaru: budeme tvořit z papíru, třeba velikonoční přání, jarní či velikonoční dekorace (na špejli- tzv. zápich, krabičku na dobroty či vajíčko).

Více o workshopu se dozvíte v přiloženém dokumentu.

Co s sebou?
Kromě pohodlného oblečení, které vám nebude líto zamazat, s sebou nepotřebujete téměř nic. Snad jen dobrou náladu a chuť tvořit. Veškerý materiál bude připravený na místě. Přichystáme pro vás i drobné občerstvení, vodu, kávu, čaj.

Pokud vám během workshopu vyhládne, můžete si po jeho skončení zajít na dobrý oběd do bistra (Artyčok, Bistro No.2), nebo se jen tak s kávou či svařákem projít po spodní zelené části Výstaviště.


Chcete-li se protáhnout a trochu si zacvičit, nezapomeňte, že můžete na Střídačku dorazit už v 9:00 hodin a užít si cvičení s Hankou!


Pro členy Pohádkového čtecího klubu jsou akce zdarma, pro ostatní za 50 Kč.
Svou účast prosím potvrďte na telefonu 603 390 672 nebo na e-mailu pavla.janouskova@mezi-nami.cz.

Kde:

Střídačka, Malá sportovní hala

Kdy:

10:30 - 12:30 hod
3. dubna 2023

Cena:

50 Kč