Street Floorball League
Na Výstavišti

Street floorball

Jedním z vrcholů léta se stane zastávka Street Floorball League v Praze, konkrétně na place před Průmyslovým palácem.

V současné chvíli je již turnaj obsazen a je možné hlásit se pouze jako náhradníci.

I letos se mohou přihlásit do společné kategorie muži, ženy i smíšené týmy s pěti až deseti hráči, kteří jsou starší 15 let a v uplynulé sezoně 2023/2024 nenastoupili v Livesport Superlize, případně 1. lize mužů. U žen žádné omezení neplatí. Turnaj je určen i pro ty, kteří s florbalem nemají žádné zkušenosti. Další informace najdete ZDE.

Utkání se hrají ve formátu 3 na 3 bez gólmanů na malé branky a na hřišti o rozměrech 24x12 metrů. Jeden zápas trvá 12 minut superhrubého času, poslední minuta je čistý čas. Na každém turnaji se podle počtu účastníků nalosují týmy do základních skupin, z nichž pak ti nejlepší postoupí do následného play-off a zahrají si o vítězství a hodnotné ceny.

Termín: 13. července 2024
Místo: Výstaviště Praha