Stairs Gallery: Šárka Bilinová
Na Výstavišti

Stairs_Gallery_1408

Výstava Korálový útes představuje intuitivní a experimentální soubor děl, odkrývajících různá témata osobních prožitků a myšlenek autorky Šárky Bilinové. S lehkým humorem a s využitím mnoha technik si obrazy pohrávají s otázkou hranice chaosu a kýčovitosti. Hlavním společným rysem je poukázat na živost a barevnost vnímání, pomocí práce s vibrační energií barev.

Srdečně vás zveme na otevření výstavy v prostoru Stairs Gallery na Střídačce. Přijďte si užít příjemný večer s hudbou, občerstvením a projekcí, posedět můžete jak uvnitř, tak i venku na terase pod hvězdami.

O hudební pohodu se postará kapela Bookie Baker a hudebník Zaya Ganbold.


Šárka Bilinová

Vystudovala vysokou školu v oboru ekologie. Právě pestrost a hravost přírody se pro ni stala nedílnou inspirací při její tvorbě, nyní žije na statku uprostřed lesa se svým partnerem. Odmala navštěvovala výtvarné kroužky pod vedením Diany Sayehové, která v ní probudila touhu malovat. Zkouší různé techniky malby, pracuje s velkou škálou barev a struktur. O svých malbách tvrdí, že se skrz pestrost, barevnost a hravost snaží navodit v divákovi až téměř pocit navrácení se do dětství. „Dětské oči vidí stejně všechno nejbarevněji.” V současné době se věnuje i dalšímu volnému umění jako grafika a fotografie.


kudy z nudy_small

Kde:

Střídačka, Malá sportovní hala

Kdy:

22. července 2022
od 19:30 hod

Cena:

Vstup zdarma