Recyklované šperky
Na Výstavišti

sperky 1408

Chystáte se o víkendu 12.- 13. března na Dyzajn market? Pokud ano, možná si tam ulovíte nějaký skvělý kousek oblečení, originální šperk nebo doplněk do domácnosti. Nebo si tam půjdete jen pro inspiraci?

Máte-li chuť sami tvořit, stavte se v neděli 13. března mezi 10:00 a 12:00 na Střídačce v Malé sportovní hale na workshopu Recyklované šperky. Budeme vyrábět originály z již nepotřebného nebo poškozeného materiálu. Na místě vám bude k dispozici lektor, se kterým můžete konzultovat své nápady, poradit se, případně si říct o pomoc. Materiálu na výrobu šperků bude na místě dostatek - počítačové komponenty, stará elektronika, skleněné lahve, korálky a další. Máte-li však nápad na využití svého vlastního materiálu, přineste ho s sebou.

Kromě náušnic, přívěsků a dalších šperků si můžete vyrobit třeba kabelku nebo tašku.

Co s sebou?
Dobrou náladu, chuť tvořit, případně vlastní materiál.

Pokud vám během workshopu vyhládne, můžete si po jeho skončení zajít na dobrý oběd do bistra (Artyčok, Bistro No.2), nebo se jen tak s kávou či svařákem projít po spodní zelené části Výstaviště. A nebo si znovu projděte Dyzajn market :).

Kromě workshopu Recyklované šperky můžete v době Dyzajn marketu přijít vyrábět do naší otevřené dílny Kutilové XL (sobota 12. 3., 10:00 - 15:00 hod) nebo na workshop Tvořivá hlína (neděle 13. 3., 13:00 - 17:00 hod).

Kde:

Střídačka, Malá sportovní hala

Kdy:

13. března 2022
10:00 - 12:00 hod

Cena:

Akci najdete také na kudyznudy.cz.