Kutilové
Na Výstavišti

Header-Kutil

Máte nápad a základní materiál na jeho výrobu, ale nemáte ty správné nástroje a prostředky, abyste ho mohli zhmotnit? Řešení hledejte v naší otevřené dílně na Výstavišti. Přijďte si každou sobotu vyrábět a kutit ze dřeva, kovu, plastu, ale i třeba betonu nebo jiných materiálů. Přetavte své nápady na dekorace či jednoduchý nábytek v reálné předměty. K dispozici budete mít např. přímočarou nebo pokosovou pilu, brusky, svářečku, vrtačky, ruční nástroje. Můžete využít i 3D tiskárnu.

Princip naší kutilské otevřené dílny je jednoduchý. Přijďte sami, se svými dětmi či vnoučaty a pusťte se do práce. Dorazit můžete v rámci dílny kdykoliv, ale čím dřív se dáte do díla, tím víc času na výrobu máte. Máte-li základní materiál, klidně si ho přineste, ale můžete přijít i jen tak, vše potřebné s velkou pravděpodobností najdete u nás v dílně.

K dispozici vám je nejen prostor a nářadí, ale i lektor, který vám rád pomůže a poradí.

  • Dílna funguje každou sobotu od 10:00 - 15:00 hodin.
  • Na goout.cz si můžete koupit 1, 3 nebo 10 hodin v dílně.
  • Pokud nevyčerpáte všechny zakoupené hodiny, přijďte si klidně kutit zase příště. Z vícehodinových "permanentek" vám odečteme jen tolik hodin, kolik skutečně v dílně strávíte.
  • Použitý spotřební materiál se platí až v na místě.
  • S sebou si přineste pracovní oblečení a nadstandardní materiál (pokud víte, že budete potřebovat něco netradičního).

Veškerý materiál na výrobu nástrojů je v ceně vstupného. S Sebou si přineste dobrou náladu, chuť tvořit a oblečení, které vám není líto zašpinit.

Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie od 6 do 99 let, děti do 13 let, prosíme, přijďte v doprovodu rodičů.

Kde:

Střídačka, Malá sportovní hala

Vstupenky:

11. června
18. června

Cena:

1 hodina ... 130 Kč
3 hodiny ... 390 Kč
10 hodin ... 1000 Kč

Vstupenky k zakoupení na goout.cz


Akci najdete také na kudyznudy.cz.