Matějská pouť
Na Výstavišti

Matějská pouť

Legendární Matějskou pouť můžete na Výstavišti navštívit od 25. února do 10. dubna. Letos nabídne přes sto domácích i zahraničních atrakcí, včetně novinek. Mezi ty patří 65 metrů vysoký Airborne, největší kolotoč svého druhu v Evropě, s lavicí otáčející se na kyvadle do všech směrů. Všechny generace si užijí čtyřpatrový zámek plný legrace Après-Ski Party.

Z oblíbených lákadel nechybí 80metrový řetízák Around The World XXL, horská dráha Super Mouse nebo Joker extrem. A nové obří kolo, s uzavřenými a vyhřívanými kabinami. Samozřejmě nechybí stánky s rychlým občerstvením, ani obvyklým suvenýrem z Matějské pouti – perníková srdce.

Kudy na Matějskou?

Vzhledem k rekonstrukci Průmyslového paláce je pro návštěvníky připraven koridor z technických plotů. Pokladny jsou pro letošní rok na třech místech. U vchodu od tramvaje, u plaveckého bazénu a u Bistra No.2 z parku Stromovka.

Pokud přijedete tramvají s kočárkem, bezbariérová cesta je parkem Stromovka, kolem Planetária a spodním vchodem u Bistra No.2.

Pokud k nám jedete autem, zaparkujte u Sportovní haly FORTUNA, nebo naproti Hotelu Expo. Parkoviště v areálu je rezervováno pro ostatní provozy.

Matějská 2023

Kde:

Areál Výstaviště

Kdy:

25. únor–10. duben

V kolik:

Út–Pá 12:00–20:00 hod.
So–Ne, svátky 10:00–22:00 hod.

Cena:

Út–Pá vstup zdarma

So–Ne, svátky 30 Kč (děti do 120 cm, ZTP a ZTP/P zdarma)