Jack Harlow + Nippa (US)
Na Výstavišti

Jack Harlow

Jack Harlow táhne a my moc děkujeme všem, kteří pomohli vyprodat Křižíkův pavilon na Výstavišti! Pro velký zájem jsme se po domluvě s Jackem rozhodli o přesun koncertu do větších prostor Malé sportovní haly. Všechny původní vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti, ty nové jsou v prodeji za 880 korun. Těšíme se 19. listopadu!

(en)

This Jack Harlow show is going to be huge! Thanks to everyone who helped sell out Křižíkův pavilon. Due to overwhelming demand the show is now moving to Malá sportovní hala. All previously purchased tickets remain valid and the new ones are now on sale for 880 CZK. We are looking forward to seeing you on 19th November!

Hitmaker budoucnosti, říká o Jacku Harlowovi magazín Variety – a dosavadní kariéra vycházející globální superstar tomu dává zapravdu. Mladík z Louisville v americkém státě Kentucky má na svém kontě tři nominace na Grammy, dva jeho hity se v USA dostaly na samotný vrchol hitparády a jen na Spotify zaznamenaly jeho skladby šest miliard přehrání. Skladba Industry Baby, na kterou ho přizval rapper Lil Nas X, se už dnes řadí mezi sto nejstreamovanějších tracků na Spotify vůbec.

Kde:

Malá sportovní hala

Kdy:

19. listopad

V kolik:

Od 20:00 hod.

Cena:

Od 880 Kč