Džungle BKAO
Na Výstavišti

Džungle BKAO

Přijďte na homeoffice, setkání s kamarády, odpočívat, s dětmi i psi, zkrátka jakkoliv. Džungle BKAO není jenom bar, ale životní styl.

Džungle BKAO (bar kultury a oddechu) najdete ve spodní části Výstaviště na svém místě i přesto, že ji začátkem léta opustilo divadelní šapitó Azyl 78. Kulturní místo a bar zřizované přáteli kolem karlínského Přístavu 18600 nabízí nejen příjemné osvěžení pod beduínským stanem, ale bohatý program a další doprovodné aktivity jako dobročinný bazárek nebo swingové tančírny. V Džungli si každý něco najde: kulturu, párty, pohyb nebo odpočinek.

Mimo hudební produkci budou v Džungli probíhat swingové taneční večery ve spolupráci se Zig-Zag studiem nebo lekce jógy pod odborným vedením. V srpnu proběhne Podcast live: Stárnoucí mileniálové & Mrzení a Džungle BKAO se také stane partnerem dívčích soutěží ve skateboardingu. Po celé léto bude k dispozici pro návštěvníky dobročinný bazárek s oblečením , jehož výtěžek poputuje na ochranu českých lesů, které se věnuje hnutí DUHA.

Cílem veškerých kulturních a dalších aktivit, je dokázat, že Džungle BKAO není jenom jeden z mnoha venkovních barů, ale prostor, který do městského života přináší kulturu, oddech i přírodu.

Kde:

Spodní část areálu (vedle Skateplazy)

Kdy:

Po–Ne

V kolik:

10:00–24:00