Džungle BKAO
Na Výstavišti

Džungle BKAO

Upozornění – během příprav a konání akce Legendy bude Azyl78 a Džungle BKAO přístupný pouze bránou z parku Stromovka a to v termínu 28. 5. – 3. 6. do odpoledních hodin. Děkujeme za pochopení.

kudy-kam-azyl-finale

Přijďte na homeoffice, setkání s kamarády, odpočívat, s dětmi i psi, zkrátka jakkoliv. Džungle BKAO není jenom bar, ale životní styl.

Džungle BKAO (bar kultury a oddechu) najdete ve spodní části Výstaviště, do července v tandemu s Azylem 78, po celé letní prázdniny pak na vlastní pěst. Kulturní prostor a bar zřizovaný přáteli kolem karlínského Přístavu 18600 nabízí nejen příjemné osvěžení pod stanem, ale také bohatý program a další doprovodné aktivity. V Džungli si každý něco najde: kulturu, párty, pohyb nebo odpočinek. Po domluvě je možné zorganizovat i soukromé akce.

Mimo hudební produkci budou v Džungli probíhat dětské akce ve spojení s kulturním epicentrem Vzletná. V červenci proběhne podcast naživo: Buchty a BKAO se opět stane partnerem dívčích soutěží ve skateboardingu. Samotný hudební program pak nabídne známé i nezávislé interprety z Česka i zahraničí.

Cílem veškerých kulturních a dalších aktivit, je dokázat, že Džungle BKAO není jenom jeden z mnoha venkovních barů, ale prostor, který do městského života přináší kulturu, oddech i přírodu.

PROGRAM
23. 5. 20:30 - DJ Josef Bariel
27. 5. 17:00 - Loutky bez hranic: Bramborové království
1. 6. 20:30 - PEENI WALLI SOUND
3. 6. 17:00 - Buchty a loutky: Skřítek
15. 6. 11:00 - DAMÚZA: Uši pro princeznu

Kde:

Spodní část areálu (vedle Skateplazy)

Kdy:

duben–srpen

Web