Cirk La Putyka Akademie/začátečníci, 7 - 9 let

Cirk-La-Putyka-kurzy-Výstaviště

Edukativní projekt souboru Cirk La Putyka se zaměřuje na sportovní volnočasové aktivity pro děti a mládež a trénink mladých akrobatů. Ty nejmenší učíme pomocí cirkusových technik základní pohybové dovednosti a zdolávání jednoduchých překážek. Dále si děti osvojují základy gymnastiky a akrobacie. Věnujeme pozornost správnému držení těla, rozvoji koordinace a obratnosti. V rámci lekcí pro pokročilé si děti osvojují základy gymnastiky a akrobacie. Věnujeme pozornost správnému držení těla, rozvoji koordinace a obratnosti. Žonglujeme, zkoušíme závěsnou akrobacii na šálách a jiné.

Starší děti se více věnují jednotlivým cirkusovým disciplínám, jako jsou skoky na malé trampolíně, pozemní akrobacie, akrobacie na kladině a žonglování.

Pro děti 7 - 9 let.


Organizace školního roku
Zimní semestr / 1. pololetí: 5. října 2023 - 25. ledna 2024
Letní semestr / 2. pololetí: 8. února 2024 - 20. června 2024
Pozn.: Kurz se nekoná v době vánočních prázdnin od 18. prosince do 7. ledna.


O lektorovi
MgA. Petr Biel vystudoval katedru nonverbálního divadla na pražské AMU. Ve své tvorbě se zaměřuje na inovativní pojetí klaunerie, do které se snaží přinášet nové myšlenky a perspektivy, nabourávající tradiční pohled na klaunské řemeslo. V současné době působí ve studiu Cirk la Putyka a Czech cabaret show. Sólově vystupuje s novocirkusovým představením Klaun Bailo.

Kde:

Střídačka, Malá sportovní hala

Kdy:

čtvrtek 14:30–15:30 hod
5. října 2023–25. ledna 2024
8. února–20. června 2024

Cena:

3800 Kč / pololetí
6500 Kč / rok
Možnost platby s Twistem na třetiny.