Cesta malého hrdiny
Na Výstavišti

Cesta maleho hrdiny

Připravili jsme pro vás další dětskou bojovku na Výstavišti. Šest otázek na šesti stanovištích prověří, jak dobře děti znají základní pojmy a otázky týkající se integrovaného záchranného systému (hasiči, policisté, záchranáři a další) a jak dobře jsou připraveny stát se malými hrdiny. Hra je opět určena pro:

  • ⁠ ⁠školky
  • ⁠ ⁠první stupeň základních škol
  • ⁠ ⁠rodiny s dětmi

Cesta malého hrdiny je připravena pro dvě věkové kategorie: předškolní děti ve věku 3 - 6 let (které ještě neumí psát) a děti z prvního stupně ZŠ v rozmezí cca 7 - 9 let.

Pravidla jsou jednoduchá:

1) Zakupte si přes Goout.net registraci pro hru.

2) V Maroldově panoramatu si kdykoliv od 6. května do 26. května vyzvedněte hrací kartu a to denně 9:00–12:30 / 13:00–17:30 hod.

3) Projděte s dětmi Cestu malého hrdiny podle mapy na hrací kartě. Nechte je lámat si hlavy a zaznamenávat do karty správné odpovědi na otázky z jednotlivých stanovišť.

4) S vyplněnou hrací kartou se vraťte na start – do Maroldova panorámatu, kde si děti mohou vyzvednout zaslouženou odměnu.

Časová náročnost je cca na 1 hod. a trasa je dlouhá cca 800m. Zvládnete ji jednoduše i s kočárkem.

Pokud jste školka, nebo školní skupina, ozvěte se prosím na email: tereza.baranijakova@navystavisti.cz. Cena pro školní skupiny je 80,- Kč /dítě, pedagogický doprovod zdarma.

Občerstvení najdete v areálu v bistru Artyčok , nebo Bistru No.2, kávu vám nabídnou i v Shelter Kafe. WC naleznete naproti lanovému hřišti, na kterém pak můžete děti nechat vyřádit.

Co dalšího s nimi můžete na Výstavišti podniknout, zjistíte v sekci Pro děti.

Užijte si čas strávený u nás na Výstavišti a hodně štěstí při plnění úkolů!

Najdete také na Kudyznudy.cz

kudy z nudy_small

Kde:

Maroldovo panoráma

Kdy:

6. května – 26. května 2024

Vstupenky:

100,- Kč dítě / 1 hrací karta

Pro školní skupiny 80,- Kč /dítě, pedagogický doprovod zdarma

Vstupenky na goout.cz
nebo v Marolově panoramatu.